MiastoHolizm – profilaktyczne działania radiowe – 2011r.

By Monika Petryczko, 6 grudnia 2013

Radio Dialog, czyli jak MiastoHolizm promował zdrowy tryb życia w radiu Szczecin.FM

Zaglądając w historyczny wir działań Stowarzyszenia MiastoHolizm nie sposób nie zauważyć szeroko zakrojonej aktywności na rzecz propagowania idei zdrowego życia. Realizując cele statutowe Stowarzyszenia udało się we współpracy z Wydziałem Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego przeprowadzić szereg spotkań na antenie radiowej.

Całość nosiła nazwę „Radio Dialog” i koncentrowała się głównie na przekazywaniu treści o charakterze profilaktycznym. Obok szerzenia idei zdrowego trybu życia na częstotliwości 94.40 FM, z pomocą specjalistów, udało się podnieść tematy uzależnień, współuzależnień i zagrożeń, które w codziennym życiu napotyka obywatel tzw. nowoczesnego społeczeństwa.

MiastoHolizm – Urząd Marszałkowski – Szczecin.FM – 2001 r.