Oprowadzenia kuratorskie ONLINE. Czas start. Szezlong „Mono” Tomasza Augustyniaka.

By Monika Petryczko, 22 listopada 2020

Rozpoczynamy cykl oprowadzeń kuratorskich po naszej wystawie Dom Polski. Elementarz dizajnu. Szczeciński finał. Wystawa pięknie usytuowana w Akademii Sztuki w Szczecinie zaprasza do podglądania jej każdego dnia do 30 listopada. W Galerii R+ oglądać można kilkanaście ikonicznych obiektów polskiego wzornictwa przemysłowego. Zapraszamy na pierwszy odcinek.

Przed Państwem szezlong „Mono” Tomasza Augustyniaka

Video: Czarna Mewa Studio.

Organizator i realizator: Stowarzyszenie MiastoHolizm

Kuratorka projektu:

Monika Petryczko
Kuratorka wystawy: Małgorzata Czyńska

2. Oprowadzenie kuratorskie online. Dom Polski. Elementarz dizajnu. Oskar Zięta – PLOPP i lustro Rondo.

video: Czarna Mewa Studio