Przedstawiamy program ZS, czyli prezentację Szczecina i Pomorza Zachodniego we #wro2016!

By Monika Petryczko, 6 czerwca 2016

Koalicja Miast to program współpracy Wrocławia jako Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz sześciu miast: Gdańska, Katowic, Lublina, Łodzi, Poznania i Szczecina. Ideą Koalicji jest współdziałanie w miejsce konkurencji i rozwijanie obywatelskiego partnerstwa.

Do tak szlachetnej i ciekawej inicjatywy dołączyło Miasto Szczecin i Pomorze Zachodnie.

Program ZS

Blisko 100 osób zaangażowanych w projekt, ponad 30 autorskich propozycji programu, 6 lokalizacji, 3 dni aktywności kulturalnej oraz główny bohater wydarzenia czarny, portowy kontener – pełniący funkcję sceny, kina i galerii dla najciekawszych działań we Wrocławiu. Wszystko to zaklęte w magicznym tytule „ZS”.

Zapraszamy serdecznie do Wrocławia 17-19.06.2016 r. do i zapoznania się z programem ZS.