Record Store Day objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pana Olgierda Geblewicza

By Monika Petryczko, 1 kwietnia 2015

Z radością informujemy, że Record Store Day Szczecin został objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pana Olgierda Geblewicza. Z przyjemnością dodamy również, że jest to kolejne pionierskie wydarzenie, które zostało wsparte merytorycznie i finansowo przez Pana Marszałka i Pomorze Zachodnie.

patronat_poziom

OFF Marina, która działa od niespełna dwu lat dała się zapisać na kartach zachodniopomorskiego dziania się jako inicjator przedsięwzięć nowych i ciekawych – takim z pewnością był Design Day także wspierany przez Pomorze Zachodnie (blisko 1200 odwiedzających, 60 wystawców, konsolidacja środowisk z branży przemysłów kreatywnych) równie interesująco zapowiada się też Record Store Day.

pomorze zachodnie mini

Co to jest Record Store Day? Święto niezależnych wytwórni płytowych, sklepów muzycznych i miłośników płyt winylowych. Po prostu święto wydawnictwa muzycznego przyjmującego wszelkie dostępne kształty. Record Store Day jest też próbą odpowiedzi na pytanie o nowe formy wydawnicze oraz spotkaniem na linii twórca – wydawca – odbiorca. 

Record Store Day OFF Marina 
18.04.2015 r.
godz. 12.00 – 21.00 
wstęp wolny

 

 

 

 

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *