Record Store Day 2016!

By Monika Petryczko, 14 lutego 2016

Już po raz drugi Stowarzyszenie MiastoHolizm przygotowuje się organizacji światowego święta muzyki niezależnej. Podobnie jak w roku minionym z niebanalnymi dźwiękami spotkać się będzie można w OFF Marinie.  Już 16 kwietnia swoje niemainstreamowe produkty i produkcje prezentować bedą niezależne wytwórnie z całego kraju, prelekcjami kusić będą najbardziej ukulturalnione głowy z Polski, swoje specjalne edycje płyt sprzedawać niszowe labele a na giełdzie płyt używanych roić się będzie od białych kruków winylowych. Nie zabraknie także strefy zakupowej z okołomuzycznymi OFF-towarami.

Poza tym, RSD OFF Marinia nie byłaby sobą, aby nie zechciała uświetnić całości doskonałą porcją muzyki – tu spodziewajcie całodziennych setów DJ-skich oraz premierowych koncertów super formacji.
Ponadto jak zwykle – strefa food, drink & have fun. Obiecujemy też odpalić OFF podwórko i zaskoczyć Was kilkoma nowymi akcjami.

Stay tuned!

P.S. Labele, sprzedawcy muzyki, producenci kawy i pyszności łączcie się i zgłaszajcie wolę wystawienia pod adresem: offmarina@gmail.com

RECORD STORE DAY
OFF MARINA
Chmielewskiego 18
16 kwietnia 2016

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *