Grudziądz dziękujemy za piękne przyjęcie. Polish Culture Trip.

By Monika Petryczko, 23 lipca 2019

W pięknych okolicznościach przyrody, nad cudnej urody Wisłą, wśród wspaniałych kamienic i kawiarni, z widokami na najładniejszą część miasta udało się zrealizować kolejny „odcinek” przygód z designem w Polsce. W ramach objazdowego projektu wprost z Pyrzyc trafiliśmy do Grudziądza, aby tam nacieszyć oko przybyłych widzów. A było na czym je zarzucić: przekrojowa wystawa polskiego designu reprezentująca 10 dekad niepodległej Polski, plakat w postaci pocztówek, prelekcje, sety DJskie i oczywiście warsztaty dizajnu „zrób to sam”. Grudziądzanie dopisali i nie dość, że podczas wernisażu przybyli licznie to także podczas późniejszego stacjonowania kontenera zaglądali do niego bardzo często i chętnie. Nie zabrakło rozmów, spotkań i wymiany poglądów. Mamy nadzieję na kolejną taką przygodę w latach kolejnych.

Projekt współfinansowało Miasto Grudziądz.
Dziękujemy!