III Desing Days – dizajn w Śródmieściu

By Monika Petryczko, 11 października 2016

III Design Days 2016 to 3 dni z designem, prelekcje, spotkania branżowe i warsztaty.
Na zaproszenie organizatora przedsięwzięcia odpowiedzieli zarówno projektanci Pomorza Zachodniego, jak i z innych regionów Polski. Tegoroczną edycję wspierać będą również dziennikarze związani z branżą designu, trendsetterzy oraz blogerzy. III DD to także live-acty DJ-skie, strefa food, warsztaty D.I.Y., wystawa polskiego plakatu oraz promocja książki o Szczecinie. W trzeci weekend października dizajnowi przyglądać się będą też miłośnicy miasta. Miastoholicy zwabiani do tej pory na Pomorzany celem poznania OFF Mariny w czasie tej edycji o dizajnie dyskutować będą w samym środku miasta. Idea DD w tym roku bowiem nawiedza Śródmieście, aby każdemu do dizajnu było jak najbliżej.

Organizator: Stowarzyszenie MiastoHolizm + logo

Partner Honorowy: Pomorze Zachodnie.

Partnerzy:
Extra Invest, Sylwia Majdan, Akademia Sztuki, Motif Studio, Greensy

Projekt realizowany przy udziale środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020

zgłoszenia dla dizajnerów: miastoholizm@gmail.com;
w tytule „DD chcę jak diabli” (do 11.10.2016 do godz. 12.00)