Kino plenerowe w Mobilnym Instytucie Kultury na Strzeszynie 24.09.2020 r.

By Monika Petryczko, 23 września 2020

Kino Plenerowe w Mobilnym Instytucie Kultury to kolejne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie MiastoHolizm na poznańskim Strzeszynie. Otwieramy wrota kontenera i zamieniamy go w duży ekran plenerowy a teren zielony obsadzamy leżaczkami i kocykami tworząc najbardziej naturalną, kinową widownię w mieście.

Selekcją filmów na rzecz wydarzenia zajęła się Dana Jesswein i dyrektor, największego na Pomorzu Zachodnim, festiwalu filmowego Szczecin Film Festival. Będzie dla małych i dużych, w grupach i podgrupach, refleksyjnie, melancholijnie i z humorem.

Zaopatrzcie się w kocyki i dobre humory.

Przed wejściem na teren wydarzenia prosimy zdezynfekować dłonie a podczas projekcji mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy także zachować bezpieczne odległości między widzami i zajmować oznakowane miejsca.

52°26’51.6”N 16°52’36.3”E

Mobilny Instytut Kultury na poznańskim Strzeszynie!

30.08.2020, godz. 20.00

Strzeszyn. Plac Owidiusza/Horacego

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania

#poznanwspiera

Projekt realizowany przy współpracy z Radą Osiedla Strzeszyn.

Partner wydarzenia: Stowarzyszenie OFFicyna.

Organizator i realizator: Stowarzyszenie MiastoHolizm / Mobilny Instytut Kultury.

Kurator: Monika Petryczko i Dana Jesswein, Bartosz Wójcik