Piękne przyjęcie PDI na Placu św. Katarzyny w Brukseli.

By Monika Petryczko, 15 września 2017

Przez kilkanaście dni w centrum Brukseli trwała wystawa Polish Design Island prezentująca najciekawszy design z Polski. 30 dizajnerów z 10 regionów i Miast Polski prezentowało swoje produkty. Za wybór tychże odpowiedzialna w tym roku była Agata Kiedrowicz (School of Form, Supergirsl do design, Yes), która swoją selekcję podporządkowała hasłom ekologii i zrównoważonego rozwoju. Na otwarciu wystawy nie zabrakło Honorowych Partnerów w tym Ambasadora – Pana Artura Orzechowskiego oraz Dyrektor Instytutu Polskiego – Natalii Mosor a także przedstawicieli Regionów i Miast, które reprezentowały konkretne produkty. Polish Design Island – Bruksela już po raz drugi wpisała się mapę festiwalu Brussels Design September – stając się oficjalnie polską częścią tej wystawy. Oddajemy Wam w ręce reportaż z tego wydarzenia.