Record Store Day 2016!

By Monika Petryczko, 14 lutego 2016

Już po raz drugi Stowarzyszenie MiastoHolizm przygotowuje się organizacji światowego święta muzyki niezależnej. Podobnie jak w roku minionym z niebanalnymi dźwiękami spotkać się będzie można w OFF Marinie.  Już 16 kwietnia swoje niemainstreamowe produkty i produkcje prezentować bedą niezależne wytwórnie z całego kraju, prelekcjami kusić będą najbardziej ukulturalnione głowy z Polski, swoje specjalne edycje płyt sprzedawać niszowe labele a na giełdzie płyt używanych roić się będzie od białych kruków winylowych. Nie zabraknie także strefy zakupowej z okołomuzycznymi OFF-towarami.

Poza tym, RSD OFF Marinia nie byłaby sobą, aby nie zechciała uświetnić całości doskonałą porcją muzyki – tu spodziewajcie całodziennych setów DJ-skich oraz premierowych koncertów super formacji.
Ponadto jak zwykle – strefa food, drink & have fun. Obiecujemy też odpalić OFF podwórko i zaskoczyć Was kilkoma nowymi akcjami.

Stay tuned!

P.S. Labele, sprzedawcy muzyki, producenci kawy i pyszności łączcie się i zgłaszajcie wolę wystawienia pod adresem: offmarina@gmail.com

RECORD STORE DAY
OFF MARINA
Chmielewskiego 18
16 kwietnia 2016

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *