Zapraszamy inicjatywy obywatelskie do współpracy przy projekcie ZS w Koalicji Miast ESK Wrocław 2016.

By Monika Petryczko, 2 marca 2016

Projekt ZS, czyli prezentacja Szczecina i Pomorza Zachodniego w czasie projektu Koalicja Miast Wrocław 2016 zakłada udział twórców ze Szczecina i Pomorza Zachodniego. W projekcie nie może zabraknąć zarówno przedstawicieli instytucji kultury jak i twórczych NGO’sów, inicjatyw obywatelskich i niezależnych artystów. Przygotowując program z pełną świadomością wypełniliśmy go pozycjami reprezentatywnymi dla kultury naszego miasta i regionu pozostawiając jednocześnie „miejsca” i „przestrzenie”, do wypełnienia których zapraszamy inicjatywy obywatelskie. Lubimy dzielić się kulturą. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 15 marca 2016 r.

What do you think?