Graffiti, kombinatoryka, instalacje miejskie, street art, czyli nowi OFF Mariniarze.

By Monika Petryczko, 14 kwietnia 2014

Witamy w OFF Marinie!

Jest nam szalenie miło poinformować, że „zagłębie” na styku Srodmieścia i Pomorzan nabiera charakteru stricte artystycznego. Tak, oto w OFF Marinie pojawiły się nowe twarze i nowe ręce do pracy twórczej. Nowi OFF Mariniarze przedstawiają się czasem z imienia, czasem pseudonimem, a tak naprawdę rozpoznajemy ich po pracach usianych w różnych miejscach miasta. 1459842_262398313908367_1556930936_nJest ich trzech i w trójkę w, przyległej do OFF, byłej stolarni działać będą ku naszej wielkiej radości. Piotrek (Lump), Cinek i Remik to artyści, którzy naznaczają nasze miasto iście oryginalną i niebywałą twórczością. To z nimi także już w czasie Open Day w OFF Marinie – 31 maja będziecie się mogli spotkać.

Pozdrawiamy street artowców i dziękujemy, że są z nami.