III Design Days – dziękujemy!

By Monika Petryczko, 19 października 2016

Bardzo dziękujemy za obecność, emocje i dobrą energię, którą już po raz trzeci udało się wytworzyć i czuć w czasie Design Days. Świetnie, że mogliśmy znów w październikowym czasie pomówić o dizajnie i z nim troszkę poobcować. Super dzięki projektantom, którzy stawili się i mimo niepogody tak pogodnie prezentowali swoją twórczość. Dziękujemy Olgierd Geblewicz i Pomorze Zachodnie, że znów w nas uwierzyli i nam zaufali, Extra Invest za użyczenie przepięknego miejsca w samym środku miasta, Sylwia Majdan za moc i pomoc sprawczą, Poza Okiem za piękne fotki, Kamera Jazda za ruchome obrazki, greensy za cudną zieleń, Bouwer GuitarsDawid Czajkowski za inspirujące wykłady, Tomasz Panek i Nordloftza możliwość współpracy przy „Mało Szczegółowym Przewodniku po Szczecinie”, NIUS za fenomenalne warsztaty, Motif studio za tradycyjnie świetną oprawę graficzną, Sabina Wacławczyk za modowy szał uniesień, Piotr Depta za kuratorską opiekę nad wystawą plakatu, DJ-om Michael Modoolar i Mateusz Gawlik za świetną selekcję oraz odwiedzającym, gościom i przyjaciołom, którzy byli z nami w czasie tego weekendu byli.