Koncert Targanescu w Mobilnym Instytucie Kultury już 20.09.2020

By Monika Petryczko, 18 września 2020

Czas na muzykę w Mobilnym Instytucie Kultury.
Targanescu to miks folku, kameralistyki rockowej, improwizacji i muzyki obrazowej. Targanescu tworzą Katarzyna Klebba (skrzypce, altówka), Paweł Paluch (fagot, kontrafagot, surna, instrumenty klawiszowe), Arnold Dąbrowski (fortepian, instrumenty klawiszowe) – wszyscy są absolwentami Poznańskiej Akademii Muzycznej. Jednak w klasyce było im za ciasno, zaczęli szukać własnych dróg – w eksperymentalnych grupach muzycznych: Reportaż, Kultikula, Mandala, w offowych teatrach: Teatr Ósmego Dnia, Teatr Cinema (Polska), Footsbarn Theatre (Francja), Ton und Kirchen Theater (Niemcy)

Przed wejściem na teren wydarzenia prosimy zdezynfekować dłonie a podczas projekcji mieć zasłonięte usta i nos. Prosimy także zachować bezpieczne odległości między widzami i zajmować oznakowane miejsca.

52°26’51.6”N 16°52’36.3”E
Mobilny Instytut Kultury na poznańskim Strzeszynie!
Strzeszyn. Plac Owidiusza/Horacego godz. 19.00

Dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
#poznanwspiera

Projekt realizowany przy współpracy z Radą Osiedla Strzeszyn.
Organizator i realizator:
Stowarzyszenie MiastoHolizm / Mobilny Instytut Kultury.