By Monika Petryczko, 24 listopada 2020

Oprowadzenia kuratorskie ONLINE. Dom Polski. Elementarz dizajnu. Krzesło Var 190-200 proj. Rajmunda Hałasa. Obiekt specjalnie na rzecz wystawy odnowiony przez Pawła Machometa z pracowni/bloga „Rzuć Pan Okiem”. Dodatkowo „kręci się” w filmie obiekt udostępniony przez Muzeum Sztuk Użytkowych, Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu

Dom Polski. Elementarz dizajnu to multidyscyplinarna wystawa inspirowana książką Małgorzaty Czyńskiej realizowana w 5 miastach Polski z finałem w Akademii Sztuki w Szczecinie.

#miastoholizm #dompolski #elementarzdizajnu #mkidn #miastoszczecin #pomorzezachodnie

video: Czarna Mewa Studio