Dawno temu w Royal Jazz Clubie…

By Monika Petryczko, 6 grudnia 2013

Stowarzyszenie MiastoHolizm jak sama nazwa wskazuje stawia na działania miejskie, które nierzadko przesiąknięte są kulturą. W podszewce takich dokonań zawsze kryje się informacja, prezentowana bezpośrednio lub pośrednio, o chęci kształtowania nowoczesnego, zdrowego społeczeństwa.

MiastoHolizm stawia na działania artystyczne, aby dzięki nim promować idee tolerancji, szacunku i równouprawnienia. Stąd też m.in.w przestrzeni jednego z lokali w Szczecinie odbył się pierwszy po wielu latach koncert Joanny Prykowskiej, znanej z zespołu Firebirds. Inicjatywie jako, że odbyła się w Dniu Kobiet, przyświecała idea poszanowania drugiego człowieka, konsolidacji środowisk artystycznych oraz wzajemnej akceptacji niezależnie od płci, wyznania, wieku, pochodzenia czy orientacji seksualnej.

Peace & Love – MiastoHolim