Design Days: OFF Marina + MiastoHolizm już po raz drugi!

By Monika Petryczko, 13 listopada 2015

Design na Pomorzanach! relacje=inspiracje, czyli MiastoHolizm + OFF Marina kolejny raz!

OFF Marina w październiku 2015 r. obchodzić będzie swoje 2 urodziny i jednocześnie zapraszać na 2 edycję Design Days.
Design Days 2015 roku to 3 dni spotkań z designem, przemysłami kreatywnymi, designerami, innowacjami oraz upcyklingowym działaniem na rzecz społeczeństwa i w końcu prelekcje, spotkania branżowe i bezpłatne warsztaty.

Na zaproszenie na drugą edycję Design Days odpowiedzieli dziennikarze, designerzy, animatorzy i fachowcy PR: Agnieszka Gansiniec architekt z D44 z Brukseli, Małgorzata Czyńska historyk sztuki, współpracująca m.in. z magazynem Wysokie Obcasy, Dom&Wnętrze, Aleksandra Kozłowska z berlińskiej galerii polskiego designu NO WÓDKA, najpopularniejsza grupa projektowa TABANDA, Paweł Skarżyński specjalista e-commerce z Home.pl, projektant Rudi Fontana, Małgorzata Kopczyńska Prodziekan Wydziału Sztuk Wizualnych Akademiii Sztuki, Patryk Słowiński z Wydziału Wzornictwa na ZUT-ie, Paula Dulnik z Institute of Design Kielce, Sebastian Gojdz specjalista od europejskich przemysłów kreatywnych, Przemysław Głowa – przewodnik miejski, architekci związani z wizerunkiem miasta Szczecin, specjaliści od social media oraz partnerzy ze Stiftung Zukunft Berlin.

Ponadto tegoroczna edycja bogata będzie w wystawy designerów ze Szczecina, Polski oraz Berlina i Brukselii a także serię warsztatów poprowadzonych przez zachodniopomorskich offtwórców w tym: Bouwer Guitars i Drevko.
Design Days to także liveacty DJ-skie, tzw. randki branżowe oraz koncert, czyli Design Days Orchestra.
Tegoroczna edycja Design Days nosi podtytuł „relacje=inspiracje”, bowiem takim inspirującym świętem działacze z OFF chcą uczynić te 3 dni.

16.10 dzień I – branżowy – prelekcje, spotkania, randki branżowe
17.10 dzień II – wystawcy (Polska, Niemcy, Belgia), koncert D-Days Orch.
18.10 dzień III – warsztaty w nowych przestrzeniach OFF – stolarka DIY

Zgłoszenia na design days: offmarina@gmail.com

Organizatorzy: OFF Marina, Marina Club, Stowarzyszenie MiastoHolizm