MiastoHolizm operatorem Szczecin + Pomorze Zachodnie na ESK Wrocław 2016.

By Monika Petryczko, 24 lutego 2016

Jest nam ogromnie miło móc poinformować, iż Stowarzyszenie MiastoHolizm zostało wybrane przez władze Miasta i Województwa Zachodniopomorskiego operatorem i liderem projektu prezentacji Szczecina i Pomorza Zachodniego w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Zrzut ekranu 2016-02-24 o 12.38.17

Dziś o godz. 9.00 rano Prezydent Krzysztof Soska i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz uroczyście podpisali porozumienie o współpracy na rzecz projektu.

Zrzut ekranu 2016-02-24 o 12.39.08

Pragniemy też poinformować, iż Wrocław 2016 z dużym entuzjamem przyjął wiadomość o tym, że to właśnie Stowarzyszenie MiastoHolizm stało się liderem przedsięwzięcia.

Tym samym chcielibyśmy serdecznie podziękować Urządowi Miasta i Urządowi Marszałkowskiemu za zaufanie jakim nas obdarzyli. Jesteśmy ogromnie radzi a sam projekt czytamy nie tylko jako wyzwanie, ale i misję, aby wszystkie grupy twórcze Szczecina i Pomorza Zachodniego mogły się spotkać razem we Wrocławiu.

Zrzut ekranu 2016-02-24 o 12.39.41

Prezentacja Szczecina i Pomorza Zachodniego odbędzie się w dniach 17-19 czerwca 2016 r. we Wrocławiu.

Dziś na konferencji prasowej został przedstawiony zarys projektu, do współtworzenia którego serdecznie zapraszamy.

Zrzut ekranu 2016-02-24 o 12.43.01

Dziękujemy także inicjatywom obywatelskim za to, że zainicjowały dialog pomiędzy naszym miastem, regionem a Wrocławiem.

Zapraszamy do współpracy: miastoholizm@gmail.com

Z wyrazami szacunku i z jednoczesnym zaproszeniem do współpracy.
Monika Petryczko
Stowarzyszenie MiastoHolizm