Oprowadzenia kuratorskie ONLINE. Dom Polski. Elementarz dizajnu. Szkło proj. prof. Z. Horbowego

By Monika Petryczko, 26 listopada 2020

Oprowadzenia kuratorskie ONLINE. Dom Polski. Elementarz dizajnu. Szkło proj. prof. Z. Horbowego. Dom Polski. Elementarz dizajnu to multidyscyplinarna wystawa inspirowana książką Małgorzaty Czyńskiej realizowana w 5 miastach Polski z finałem w Akademii Sztuki w Szczecinie.

#miastoholizm #dompolski #elementarzdizajnu #mkidn #miastoszczecin #pomorzezachodnie

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt współfinansowany przez Miasto Szczecin i Pomorze Zachodnie.

Dom Polski. Elementarz dizajnu to multidyscyplinarna wystawa inspirowana książką Małgorzaty Czyńskiej realizowana w 5 miastach Polski z finałem w Akademii Sztuki w Szczecinie i epilogiem w Świnoujściu.

Patroni medialni.
TVP Kultura, CZWÓRKA, whiteMAD, Wydawnictwo Czarne, NN6T, Prestiż Magazyn Szczeciński, wszczecinie.pl, Instytut Badań Regionalnych , Barlinek24, Strzelce24;

Partnerzy: Akademia Sztuki w Szczecinie, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Desa Unicum, Pawilon, Czarna Mewa Studio, Art in brief, Pyrzycki Dom kultury, Gmina Strzelecki Ośrodek Kultury., BOK Muzeum Regionalne w Barlinku, Stowarzyszenie OFFicyna;

Organizator i realizator: Stowarzyszenie MiastoHolizm
Kierownik artystyczny: Monika Petryczko
Kuratorka: Małgorzata Czyńska
Video: Czarna Mewa Studio

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *